Šití na zakázku

3 položek celkem
OBAL NA OPTIKU, DALEKOHLED
1 735,54 Kč bez DPH
2 100 Kč

OBAL NA OPTIKU, DALEKOHLED Vyrobíme vám na zakázku obal na optiku nebo na dalekohled. Pro lepší ochranu používáme tzv. CASE BAG system tedy speciání ochraná kombinace výztuhy,...

Kód: 1032
OBAL NA WAKEBOARD
OBAL NA WAKEBOARD
Skladem (2 ks)
2 066,12 Kč bez DPH
2 500 Kč

OBAL NA WAKEBOARD Vyrobíme vám na zakázku obal na wake board - velikost a uspořádání dle vašich požadavků včetně výšivky dle vašeho přání.

Kód: 465
Sedací vaky na zakázku
2 479,34 Kč bez DPH
3 000 Kč

SEDACÍ VAKY NA ZAKÁZKU Do kanceláří i do domu, do interiéru o do exteriéru. Vytvoříme vám i tvary dle vašeho přání a požadavků. Kontaktujte nás na...

Kód: 453

OBALY NA ZAKÁZKU

Nacházíme originální řešení produktů jako jsou obaly, tašky, sedací vaky, transportní bagy, pevné case brašny pro firemní i retailovou klientelu. Protože jsme česká firma a zakládáme si na komplexnímu servisu, ručíme nejen za kvalitu výrobků, ale také za jeho dlouhodobý záruční i pozáruční servis. Umožňujeme našim klientům zakázkovou výrobu na míru dle jejich požadavků a to i v malých sériích nebo kusech.

Většinu materiálů, které používáme můžete nalézt v našem kamenném obchodě nebo na eshopu brašnářské galanterie. Vybrat si můžete z mnoha druhů technických tkanin a ekokůže, plastových a kovových komponentů, popruhů, zipových pásem, výztuh, plastů aj, které využíváme k naší výrobě.